Rozwiń SWÓJ BIZNES — dotacje i ulgi — CENTRUM C+ R/ Infrastruktura B+R

W ramach Działania 2.1 PO IR „Wsparcie inwestycji w infrastrukturę B+R przedsiębiorstw” firmy mogą starać się o dofinansowanie tworzenia lub rozwoju centrów B+R. Projekty kwalifikowane do wsparcia powinny obejmować inwestycje w aparaturę, sprzęt, technologie i inną niezbędną infrastrukturę, posłuży prowadzeniu prac badawczo-rozwojowych na rzecz tworzenia innowacyjnych produktów i usług.

Projekty, które spełnią określone dodatkowe warunki m.in. zakładające współpracę z jednostkami naukowymi, wpisujące się w branże kluczowe określone w Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju czy przewidujące przełomowy charakter planowanych prac B+R, będą wyżej punktowane, a tym samym zwiększa swoją szansę na otrzymanie dofinansowania.

Wsparcie inwestycji w infrastrukturę B+R (Działanie 2.1 PO IR)

Masz pytania? Napisz do nas

Imię i nazwisko (*)

Nazwa firmy (*)

Firmowy adres email (*)

Telefon służbowy

Treść wiadomości (*)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres poczty e-mail informacji marketingowych od Spółek wchodzących w skład grupy Crido jako administratorów danych osobowych (aktualny wykaz spółek z grupy Crido znajduje się tutaj). Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może być cofnięta w każdym czasie oraz potwierdzam zapoznanie się z Polityką Prywatności.*
Polityka Prywatności i Klauzula informacyjna

(*) Pole wymagane